הלנה המעלפת

אחרי חודשים בלי גבר, לגעת באיבר המין חזק בתאווה אליי הוציאה אותי מדעתי! אני יודע שהכדורים של גברים לא מכילים את ההצטיינות שלהם, אבל חשבתי שאומר שזה יחזק את האגו שלו אז רכשתי לו קמגרה חקדימה לעבודה … ואז כדי להגביר את זה עוד יותר, כרעתי במהירות ברגליים רחבות לפניו וליקקתי אותו בפאר על כל הראש הרך והגדול של איבר מינו, מוודא שדגדגתי את פתח החריץ הקטן שלו עם קצה הלשון שלי ודגדגתי את הביצים שלו עם שלי. קצות האצבעות באותו זמן כמו שזכרתי מימי החנות שלי. הוא דחף את ראשו הגדול והרך של איבר מינו על שפתי ושמעתי נהמה גברית עמוקה בגרון מעליי שהעבירה צמרמורת של התרגשות במורד עמוד השדרה שלי!

עמדתי ונשענתי לאחור על שולחנו כדי לראות מה הוא רוצה הלאה. הוא התחיל להפשיט אותי, פתח את כפתורי השמלה שלי ממש לאט בחזית שלי, לוקח את הזמן שלו על כל כפתור. לבשתי חזיית תחרה שחורה שהתאימה לתחתונים שלי, והוא ליטף את שדיי תלויים בחזייה שלי בדרך למטה. הוא ידע בדיוק איך לתפוס את הפטמות שלי עם האגודלים שלו כמו שאני אוהב! יש גברים שכמעט קורעים לי את הבגדים אבל אני אוהב את זה כשגבר מפשיט אותי לאט ומשחק איתי בדרך. הוא החליק את השמלה שלי מהכתפיים שלי, כך שהיא נפלה על שולחנו.

הוא סובב אותי כדי שיוכל לשחרר את החזייה שלי ולתת לזה להצטרף לשמלה שלי על השולחן שלו. הידיים שלו החליקו לאט במורד הגב שלי כדי ללטף את החלק התחתון שלי דרך השרוך ​​הדק של התחתונים שלי, ועדיין כשגבי אליו התכופפתי עם שדיי מתנדנדים מעל שולחנו כדי שימשוך את התחתונים שלי למטה. הוא התחיל להתרגש! ברגע שהתחתונים שלי היו למטה מסביב לקרסוליים והייתי עירום בעטתי בהם הצידה ופרשתי את רגלי לרווחה. הרגשתי את היד החוקרת שלו מלטפת את התחתון שלי והרגשתי את איבר מינו הנוקשה מברשת את הירך שלי. הוא ליטף את ירכיי הפושקות, דגדג לי במורד סדק התחת שלי והחליק את ידו בין רגליי מאחור כדי לשחק עם הכוס שלי. כמעט הרטבתי את עצמי כשהוא ליטף קלות את שפתי הנרתיק המשומנות במיץ ופלל את שיער הכוס שלי. ילד הוא ידע איך לגעת באישה!

עמדתי והסתובבתי כדי להראות לו את החלק הקדמי העירום שלי, פושטתי את רגלי בעודי נשענתי שוב על שולחנו כדי לדחוף את הכוס שלי לעברו ולהניף את הציצים שלי למעלה, עם רגלי הכי רחב שיכולתי להשיג אותם. הוא נישק אותי על כל הציצים שלי וליקק את הפטמות שלי בזמן שהוא הרגיש טוב את הכוס שלי, ליטף את שפתי הנרתיק שלי עד שהן היו ממש עסיסיות והחליק את אצבעותיו ביניהן כדי לגעת בדגדגן שלי. הוא נישק אותי לאורך כל הגוף העירום שלי עד שהוא נישק את שפתי הנרתיק שלי והוא ירד כדי להוריד את הלשון שלו ממש מתחתי כדי ללקק את הכוס שלי. הוא היה כמו ילד עם הילדה הראשונה שלו!

הוא עדיין היה לבוש במלואו עם הזין והכדורים הקשיחים שלו בתצוגה. לא התכוונתי לתת לו להתחמק מזה. אני אוהב את הגברים שלי עירומים בשביל סקס והחלטתי לקחת יוזמה. ברגע שהוא שוב עמד אחרי ששיחקתי עם הכוס והציצים שלי הורדתי את העניבה ופתחתי את כפתורי החולצה שלו. עם חולצתו פתוחה העברתי את ידי על החזה השעיר שלו ולאט לאט העברתי את ידי על בטנו השעירה.

“ממממממ…. כל כך חזק ושעיר!" גרגרתי. הוא אוהב את זה.

אני עושה את זה תמיד נתן לבן זוגי זקפת פלדה קשה. מעולם לא האמנתי שהאזורים הארוגניים היחידים של גבר הם הביצים והפין שלו. זה בהחלט עשה את אותו הדבר עבור משה! החלקתי את החולצה שלו מכתפיו ודחפתי את המכנסיים שלו עוד קצת למטה. הוא קיבל את ההודעה. הוא היה כל כך נרגש שהוא נאבק להוריד את המכנסיים שלו. גברים לעולם לא יכולים להתפשט בצורה אלגנטית ואירוטית כמונו הנשים! אחרי חודשים ראיתי שוב גבר עירום! הוא גם נראה טוב בעירום; בכושר ושרירי, עם הזין המרשים שלו מזדקר רק בשבילי! הוא נע במהירות מאחורי שולחנו והתיישב בכיסא המנהלים המסתובב שלו, פרש את רגליו לרווחה ונשען לאחור כשאיבר מינו הזקוף מזדקר למעלה.

"עכשיו הלנה," הוא אמר, "תהיי ילדה טובה ותוציאי לי את הזין ארוך, איטי וחזק."