סידני הלוהטת המשך

אני מנסה להתהפך כמה שיותר מהר, בתקווה לראות את הכוס של סינדי אבל טריק המגבת המקופלת מאט אותי מספיק. עד שאני מוריד את המגבת מהפנים שלי, סינדי מחזירה את גבה אליי ואני יכול לראות שהיא על חוט ג'י. לעזאזל. הלב שלי שוקע אבל היא מסתובבת ומחייכת. אני אוהב את המראה חסר החזה שלה. כאמור, היא סובלת מעודף משקל קל אבל יש לה פנים מאוד מושכות. אני מניח שגילה הוא 32 עם חזה בצורת גביע C ופטמות כהות. כן! אולי עדיין יש תקווה לסוף טוב, אני חושב. היא מכוונת אותי לזוז אחורה בהמשך השולחן והיא מניחה בעדינות כרית מתחת לראשי. סינדי מכסה בצורה מקצועית את המשתולל שלי באותה מגבת גדולה, ומשאירה את החזה השעיר שלי חשוף. לבסוף, היא צועדת מאחורי ראשי ומתחילה לעסות את פניי באצבעותיה. היא עובדת על האף והסינוס שלי, נוגעת בנקודות טריגר שונות על הפנים שלי באופן שיטתי. היא כנראה עשתה את זה מאות פעמים, אני חושב. הראש שלה כל כך קרוב לשלי שאני יכול להרגיש את הנשימה שלה על הפנים שלי כמו דירות דיסקרטיות .

העיסוי שלה מרגיש נפלא אבל הגוף שלה ללא חזה כבש את דמיוני ואני לא יכול לראות את הציצים שלה מהמצב הזה.

סיימה עם הפנים שלי, סינדי כורעת לצדי ואני פוקחת את עיני כדי להביט בה. האצבעות שלה נוגעות קלות בחזה שלי וכך אני מושיטה את ידה ונוגעת בשד שלה. היא לא מתנגדת.

"מה איתו?" אני מוחה ומצביע על אוהל הגורים שהוא המגבת על אזור המפשעה שלי.

"אוֹתוֹ?" היא שואלת בביישנות.

"כן, ידידי הקטן. גם הוא צריך עיסוי."

"היית רוצה שאני אעשה את זה?"

"כן בבקשה."

"תוספת של 60 דולר."

"בסדר."

סינדי מסירה בעדינות את המגבת חושפת את הבונר העצום שלי ומתיזה עליה קרם. ידה הרכה מלטפת את הפיר שלי למעלה ולמטה, ואז נוגעת במומחיות בראש הפטרייה שלי והמגע שלה מרגיש נפלא. אני נוגע בגבה החשוף בקצות האצבעות שלי כשהיא מלטפת אותי בעדינות למעלה ולמטה. "אתה אוהב?" היא שואלת, מחייכת ומביטה בי בחזרה.

"כן," אני עונה בשקיקה. "אתה יכול לפוצץ את זה?"

"לנשוף?" היא שואלת.

היא משתרעת על החזה שלי ומתכופפת כדי לנשוף לי בזין, ואני מתפתה לדחוף את ראשה למטה ולתת לה לבלוע אותי עמוקות, אבל אני לא עושה זאת. במקום זאת, מכיוון שהתחת שלה כמעט נוגע בפניי, אני מושיט יד ומושך בחוט הג'י שלה ומושך אותו עד הברכיים. להפתעתי, היא לא מתנגדת. למעשה, היא למעשה מרימה את רגלה ועוזרת לי להסיר את מחרוזת הג'י שלה לחלוטין. אני מעיף אותו לרצפה ומושיט יד מתחת לגעת בכוס ההדוק שלה. היא מתקרבת אליי קצת והתחת שלה נראה כל כך מזמין, אני מושך את ירכיה למטה בשתי ידיים ומוציא את הלשון החוצה. התכוונתי לטעום את הכוס שלה אבל במקום זה לקבל את התחת שלה. אני דוחף את הלשון שלי הכי עמוק שהיא יכולה ללכת והיא מתנדנדת קדימה וקדימה כאילו הפתעתי אותה. היא מזיזה את רגליה לאחור כל כך מהר שאני חייבת לעצור. הברכיים שלה עכשיו ליד האוזניים שלי והיא כמעט כופה את הכוס שלה על פי. אני תוחב את לשוני לתוכה, ברכות בהתחלה ואז השפתיים והלשון שלי צוללות עמוק יותר ויותר. "אוי הו, אוי" היא פולטת וכופה עליי את הכוס שלה עוד יותר חזק. היא מפסיקה ללטף ומתיישבת ואני מופתע עד כמה אני ספוג. אני לא בטוח, אבל אני חושב שאולי יש לה אורגזמה כי הרגליים שלה רועדות, והיא גונחת. המיצים שלה זורמים כל כך הרבה שאני צריך לעצור כדי לנגב את הפה שלי בגב היד.

כשאני עושה את זה, היא מיד מתכופפת ואני מרגיש מיד את חום הפה שלה עוטף את הזין שלי. הלשון שלה מתערבלת ומוצצת אותי, בעוד ידה מתנדנדת מעלה ומטה על הפיר העבה שלי. זה מפתיע אותי לגמרי ובאופן בלתי צפוי, אני פולט