סידני הלוהטת

היא מכופפת רגל אחת ובעזרת פרקי האצבעות שלה, סינדי מענה את החרא מהתחתית של כף רגלי. פרקי האצבעות שלה חופרים לתוך הקשת שלי כל כך חזק שזה באמת מרגיש כואב. היא עושה את הרגל השנייה שלי באותה צורה ואני עומד לקרוא מילה בטוחה כשאני מרגיש שהמגבת על התחת שלי נמשכת. וואו, לפחות עינויי הרגליים פסקו. התחת העירום שלי חשוף עכשיו לעולם.

אני שומע את המגבת נופלת על הרצפה כמו נערות ליווי . רעש חריקה כשסינדי מטפסת בחזרה על שולחן העיסוי מאחורי. היא דוחפת את הרגליים שלי זו לזו ואז מפרכסת אותי. אני מרגיש את העור החם והחם שלה נוגע בחלק החיצוני של רגלי, עור על עור. הממ, זה מרגיש נחמד. היא עובדת על התחת שלי והגב התחתון באמצעות המרפקים שלה ואז נכנסת למטה כדי לעבוד על הירכיים שלי ולבסוף ידיה נעות במעלה עמוד השדרה שלי מעצם הזנב שלי עד לצווארי. שוב ושוב. מממ זה מרגיש מדהים.

לאחר מכן, סינדי רוכנת קדימה ומניחה את ידיה משני צידי הצוואר שלי, ובאמצעות ברכיה היא הולכת על לחיי הישבן. היא מחזיקה את העמדה הזו על הגב התחתון שלי ואני יכול להרגיש את שיערה הארוך מדגדג לי בצווארי ולהריח את בושם היסמין-אננס המתוק שלה. היא מניחה את פניה לצדי ואני מרגישה שאני בגן עדן.

היא ממשיכה להשתמש בשתי הברכיים שלה כדי להפעיל לחץ על הגב התחתון שלי ואפילו בועטת עם הרגליים. אני מרגיש את רגליה היחפות מטיחות קלות את גב רגליי היחפות. ואז, באופן בלתי צפוי, היא מורידה את עצמה לגמרי ונשכבת עליי.

היא מחזיקה בתנוחה הזו יותר מדקה ואני יכול להרגיש את החום של כל הגוף שלה על שלי. העור החשוף שלה על העור החשוף שלי מרגיש חם, כך גם הנשיקה על העורף שלי. הזקפה שלי מתאמצת מתחתי ואני מרגישה צמרמורת שעוברת מהאוזן שלי למטה הבהונות שלי. רגע, האם זה כרית בריל של הערווה שלה על התחת החשוף שלי? זה שיער הערווה שלה. הנרתיק שלה משפשף לי את התחת, אני מחליט. אני גועל.

היא מחליקה את גופה השמנוני על גופי ואני יכול להרגיש את הפטמות העבות שלה מדגדגות את הגב שלי כשהיא מחליקה למעלה ולמטה. היא חוזרת לאט על תנועת עור על עור למעלה מעשר פעמים, הכוס שלה משפשף את ישבני. הו אלוהים, אני מרגיש שאני עומד לגמור. אפילו יותר אירוטי: אני יכול להרגיש את אצבעות הרגליים שלה דוחפות לירכיים הפנימיות בזמן שהכוס שלה משפשף אותי. הבוהן הגדולה שלה כמעט יוצרת מגע עם הזין שלי. כשאני חושבת שאני לא יכולה לסבול יותר מהגירוי הזה, היא ממקמת מחדש את המגבת ומסיבה כלשהי, סינדי מקפלת את המגבת על החלק האחורי של ראשי. זה סוג של הרג באז ואני חושב WTH?

למרות זאת, אני הולך עם הזרם. המגבת עושה הכל יפה וחשוך, אני מחליטה.

היא יושבת בתנוחת בוקרת הפוכה על ישבני החשוף ואני מרגישה שסינדי מתפתלת בתחתית החשופה שלה כנגד שלי, ואז היא מתכופפת ללוש את רגלי הימנית. היא מעסה לי את שרירי הירך האחורי עם פרקי האצבעות שלה ואז יורדת למטה לחלק האחורי של הברך שלי עד לשוק שלי ואז חוזרת למעלה. כשהידיים שלה חוזרות לחלק האחורי שלי, היא נוגעת בשובבות על הביצים שלי, נוגעת בעדינות בכל אחד מהם. לאחר מכן היא מעסה את החלק האחורי של רגל שמאל שלי גם כך והתחושה בעודה אירוטית מאוד מרגישה כמעט כואבת לזקפה שיש לי מתחת. אני לא יכול לסבול מזה הרבה יותר ואני נוגע קלות ברגליה באצבעותיי אבל הידיים שלה עוצרות אותי.

"תתהפך," היא מורה והיא יורדת משולחן העיסוי.