רותם עד איבוד חושים

הי לכם ולכן,

קוראים לי רותם, ואני אחת מאותן נערות ליווי. החיים של נערות ליווי לא תמיד ורודים, יש עליות ויש ירידות, בדיוק כמו כל דבר בחיים.  אני עושה את זה מהבית שלי ויש נערות ליווי אחרות בכל מקום. אני יכולה לקבל שישים שיחות טלפון ביום משישים גברים שונים – זה הרבה יותר גדול ממה שאנשים חושבים. התחלתי בגיל שמונה עשרה לעבוד, על מנת לעבור את האוניברסיטה בשנות ההתבגרות שלי. הסתבכתי בצרות, בתוך ומחוץ לחוק, ואז נכנסתי לתעשייה של נערות ליווי. למען האמת זה היה בשביל הכסף. כשהתחלתי את הקריירה שלי כמלווה, ניסיתי להסתיר את קו התעסוקה החדש שלי מבני המשפחה שלי. אספו אותי על ידי סוכנויות הליווי ועבדתי בין השבע בערב לשמונה בבוקר כשגרתי עם ההורים שלי אבל הם גילו מה אני עושה. אז העברתי את הזמן לחיות על ספות של חברים.

ביליתי את הזמן במעבר בין סוכנויות  נערות ליווי שונות כדי לנצל את 'אפקט הילדה החדשה', שתלוי בלקוחות שרוצים לנסות את 'הבחורה החדשה' המופיעה בספרים. הגברים המתעניינים היו בוחרים בי כדי ליהנות מחברתי – אבל זה לא יימשך לנצח. אנשים אוהבים לראות את נערות ליווי החדשות על הספרים, אבל זה יכול להתפוגג, יכולות להיות גם בעיות עם הבנות האחרות וריבים על לקוחות. לפעמים סוכנויות משתעממות ממני והן מעבירות אותי הלאה. כשנערות ליווי עובדות בסוכנויות, נערות ליווי יראו רק חמישים אחוזים מהכסף שהרוויחו. אבל העבודה בסוכנות ליווי היא לא תמיד זוהרת שכן שלפעמים אני צריכה לבלות זמן בהמתנה בחניונים של סופרמרקטים. כשעובדים עם סוכנות של נערות ליווי, אני יכולה להיות מבוססת מכוניות שבו נהג ייקח אותי למקומות, או משרד שבו נערות ליווי מחכות במשרד .

שדדו אותי בעבודה בעבר ובסופו של דבר זה עבד לטובתי . כמו איזו פעם אחת שהלכתי לראות מישהו באתר בנייה – נערות ליווי מקבלות קודם את הכסף לפני שהן נותנות לסוכנות הליווי שלהן – והאיש עבר על התיק שלי במהלך העבודה וגנב ממני אלף ₪ . הוא לקח את הכסף שלי בזמן שעבדתי, אבל התקשרתי לאתר הבנייה למחרת ואמרתי להם. הם יכלו לראות אותי מגיע במצלמות בלילה הקודם והוא איבד את העבודה שלו בגלל זה. תודה לבורא עולם על זה, יש צדיקים בסדום …