שירותים מיוחדים

הלו לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

עבורי, נחמה, שהתעסקתי בכל העולם של שירותי ליווי, החלק הטוב ביותר של החיים הוא העובדה שיש כל כך הרבה אפשרויות לעבודת מין, לפחות עבורי. כיף לי לספק שירותי ליווי כמו נערות ליווי , כי אני אוהבת סקס והתערבתי בעבודת מין דרך הקהילה החיובית למין. התכוונתי ל"שחק במסיבות" – המסיבות הסקסיות האלה עם נושא ה-BDSM, ואז הבנתי שהמון בני אדם ישלמו עבור שירותי ליווי, על מנת לקיים איתי יחסי מין. לא להתנשא – בדיוק מה שהבנתי. אז דיברתי עם כמה נשים בקהילה של שירותי ליווי, שעזרו לי למצוא קשרים ולמצוא את האנשים ה'נכונים'. בתחילה, התחלתי בקטנה, אך לא אהבתי להיות ה'טופ', הייתי יותר כנועה. אז פשוט התחלתי לפרסם כלאחר יד בעצמי דרך אתרי אינטרנט מובילים. ביקשתי תמונה של רישיון הנהיגה של הלקוח לפני שאני פוגשת אותו. זה לא תמיד הלך חלק, אך הצלחתי להישאר בטוחה ולגבות את התעריפים שלי.

מדי פעם נתקלה בכמה שמות נועזים בזמני. יש לי מזל שכל החוויות שלי היו ממש מכבדות. היה לי לקוח אחד בתעשיית הבידור (לא שחקן) שרק רצה לשחק משחקי לוח – בלי סקס. אני חושב שהוא היה ממש בודד. זה היה בערך ההפך ממה שהייתי מצפה. לבשתי את הסווטשירט הגדול שלו, הזמנו המון שירות חדרים ורק דיברנו על החיים. מאוד אהבנו אחד את השני ועדיין אנחנו בקשר.

גם אם אתן עובדות בעיר, הבריכה יכולה להיות קטנה לפעמים – או לפחות זה מרגיש ככה. "לעתים אני אוהבת להגדיר מודעות בערים שונות, אז יש לי מאגר לקוחות שונה. אני חושבת שזה גם חכם לחשוב במונחים של זרמי הכנסות ולגוון. אני יודעת שזה נשמע כמו שיווק מדבר, אבל אני אוהבת את הרעיון לדעת שאוכל להפסיק את עבודת שירותי ליווי בעיר שלי ועדיין לקבל הזדמנויות עסקיות במקום אחר. הסיבה היא משום שאני דואגת שככל שאני מכירה יותר את העיר שלי, קשרים עשויים להיות לי. כשהייתי חדשה לגמרי, לא הייתי מכירה אף אחד במסעדות המפוארות ביותר. אני לא אומרת שכן, אבל בזמן שאני מתקדמת במעלה הסולם בעבודה שלי בשעות היום, אני לא בהכרח רוצה להסתכן במישהו שאולי מכיר אותי ככה בזמן שאני נותנת שירותי ליווי...